Kdo jsme

Společnost Agentomalfa byla založena v roce 1995 jako ryze česká full-servisová agentura. Cílem zakladatelů firmy bylo nabídnout na trhu marketingovou podporu výrobcům produktů nebo poskytovatelům služeb. Merchandising, promotion, skladování, logistika, průzkum trhu, sběr dat, road show, sampling, ochutnávky zboží a další jsou naší každodenní prací pro aktuální klienty (viz. kapitola „klienti/reference).

Vždy nacházíme a realizujeme pro naši klientelu efektivní a zajímavý způsob podpory prodeje. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně s maximální snahou pochopit produkt, znát jeho benefity a dokonale poznat i cílovou skupinu, které je produkt určen. Díky detailní přípravě a následnému excelentnímu výkonu pomáháme našim dlouholetým i novým klientům dosáhnout jejich obchodních cílů.

Kromě spokojených klientů potvrzují kvality agentury i dlouhodobá existence na českém trhu a tříleté působení partnerské společnosti Empea s.r.o. na trhu Slovenské republiky.

Nabízíme spolupráci v oblastech

  • sales promotion (hostesky, ochutnávky, sampling, road shows, eventy, festivaly, etc)
  • merchandising (store check, regálový servis, druhotné vystavení, POS materiály, etc)
  • outsourcing služeb
  • průzkum trhu (sběr dat, monitoring cen, telefonická dotazování, etc)
  • skladování (logistika, autodoprava, pronájem vozů, rozesílání zakázek, etc)

Oslovte nás! Společně připravíme zadání a poté vám předložíme koncept řešení toho, co na trhu čeká váš produkt nebo vaší službu.

Agentom Alfa – Správná individuální řešení